• دسته ها
  • ژانرها
  • بازیگران
  • کارگردانان
  • کشورها
  • تاریخ انتشار

فرم ورود سایت

رمز عبور را فراموش کرده اید؟

عضویت در سایت

328 بازدید
0(0 رای)

خلاصه داستان

بدون خلاصه داستان ....

باید به اکانت کاربری خود شوید

اگر در سایت عضو نیستید شوید

گزارش باکس آفیس ۳ دی ۹۷

باکس آفیس ۳ دی ۹۷

باکس آفیس ۳ دی

گزارش باکس آفیس این هفته/ فیلم Aquaman در صدر جدول با فروشی نزدیک به ۵۰۰ میلیون دلار

گزارش باکس آفیس 3 دی 97

آخرین روزهای سال ۲۰۱۸ میلادی با اکران گسترده فیلم “آکوامن”، جدیدترین فیلم دنیای سینمایی دی‌سی که توسط کمپانی برادران وارنر توزیع گردید، پیگیری شد و توانست با اختلاف صدر جدول باکس‌آفیس را تصاحب کند. “بازگشت مری پاپینز” و “بامبلی” دیگر ورودی‌های جدید بودند که رتبه‌های دوم و سوم را بنام خود کردند تا این آخرهفته نسبت به آخرهفته مشابه سال گذشته وضیعت یکسانی را تجربه کنند.
در صدر جدول فیلم “آکوامن” قرار دارد ک توسط کمپانی برادران وارنر توضیع گردید و همانطور که انتظار می‌رفت به راحتی توانست به این جایگاه دست پیدا کند و نتیجه اکرانش در سه روز آخرهفته فروش ۶۷ میلیون دلاری بود که اگر این رقم را با ۴٫۷ میلیون دلار فروشی که قبل از آخرهفته توسط آمازون پرایم کرده بود را جمع ببندیم به ۷۲ میلیون دلار خواهد رسید. انتظار می‌رود “آکوامن” تا پایان تعطیلات کریسمس که شلوغ‌ترین روزهای سال در سینماها محسوب میشود به فروش ۱۰۵ میلیون دلاری برسد. قابل ذکر است این فیلم موفق شد از تماشاگران نمره “-A” را دریافت کند.
“آکوامن” با این شروع خوب توانست جزو ۱۰ اکران افتتاحیه برتر در ماه دسامبر در کل تاریخ سینما قرار گیرد و همچنین در بین فیلم‌های دنیای سینمایی دی‌سی نیز رتبه ششم بهترین اکران را افتتاحیه را کسب کرد. “آکوامن” هم از نظر منتقدان و هم از نظر تماشاگران نقطه نظرات مثبتی را کسب کرد که این موضوع کمتر در فیلم‌های دنیای سینمایی دی‌سی دیده شد.
در بخش بین‌المللی نیز “آکوامن” که از چند هفته پیش شروع به اکران کرد توانست برای سومین هفته پیاپی بیشترین فروش را داشته باشد و در این آخرهفته ۹۱ میلیون دلار دیگر از سینماهای جهان کسب کرد تا فروشش خارجی‌اش به ۴۱۰ میلیون دلار رسیده باشد. با یک جمع ساده متوجه می‌شویم تاکنون این فیلم در مجموع حدود نیم میلیارد دلار فروش کرده که موفقیتی بسیار بزرگ برای سازندگان آن محسوب می‌شود.

دانلود فيلم Mary Poppins Returns 2018 - بازگشت مری پاپینز

فیلم بازگشت مری پایپنز” که توسط کمپانی دیزنی توزیع گردید موفق شد در سه روز آخرهفته ۲۲ میلیون دلار فروش کند و در جدول دوم شود.  این رقم را اگر با فروشی که در دو روز تعطیلات پایان سال بدست آورد جمع ببندیم به رقم ۳۱ میلیون دلار خواهد رسید. این همان نمایشی است که سازندگان انتظارش را می‌کشیدند و تماشاگران به همراه منتقدان نظرات مثبتی را در مورد فیلم ارائه کردند. “بازگشت مری پاپینز” از تماشاگران نمره “-A” و از منتقدان روتن‌تومیتوز نمره ۷۷ را دریافت کرد.
در بخش بین‌المللی نیز “بازگشت مری پاپینز” در ۱۷ مارکت اکران شد که نتیجه‌اش فروش ۲۲٫۲ میلیون دلاری بود.

دانلود فيلم Bumblebee 2018 - بامبلبی

ششمین فیلم از مجموعه فیلم‌های “ترانسفورمرز با نام “بامبلبی” توسط کمپانی پارامونت این آخرهفته اکران گردید و با فروش ۲۱ میلیون دلاری در جایگاه سوم قرار گرفت. این فروش همان فروش مورد انتظار سازندگان “بامبلبی” بود و با تشکر از استقبال خوب تماشاگران و دادن نمره “-A” به این فیلم آن‌ها باید منتظر فروش بیشتر در روزها و هفته‌های آینده باشند. در بخش بین‌المللی نیز “بامبلبی” در ۳۸ مارکت اکران گردید که نتیجه‌اش فروش ۳۱٫۱ میلیون دلاری بود.
دانلود انیمیشن اسپایدر من 2018
دومین آخرهفته از اکران انیمیشن “مرد عنکبوتی: درون دنیای عنکبوتی” با فروش ۱۶ میلیون دلاری همراه بود تا این انیمیشن در رتبه چهارم جدول قرار گیرد و پس از گذشت ۱۰ روز فروش داخلی‌اش به ۶۵ میلیون دلار برسد. این انیمیشن نسبت به هفته گذشته ۵۳ درصد کاهش فروش داشت که کمی بالاتر از آنچه انتظار می‌رفت بود اما باتوجه به نام‌های رقبا این کاهش فروش بنظر منطقی است. در بخش بین‌المللی نیز انیمیشن “مردعنکبوتی: درون دنیای عنکبوتی” تاکنون ۶۵ میلیون دلار فروش کرده است.
در آخرین رتبه از نیمه‌ی بالا جدول جدیدترین ساخته کلینت ایستوود با نام “قاطر” قرار دارد که در دومین آخرهفته از اکرانش ۹٫۹ میلیون دلار فروش کرد تا علاوه‌بر تکیه به جایگاه پنجم، مجموع فروش داخلی‌اش نیز به ۳۵٫۶ میلیون دلار رسیده باشد.
این هفته منتظر چه فیلم‌هایی باشیم؟
آخرهفته آینده کمپانی سونی فیلم کمدی “هولمز و واتسون” که با هنرنمایی ویل فارل و جان سی. ریلی همراه است را اکران می‌کند. فیلم “وایس” با هنرنمایی بازیگران نام‌آشنایی همچون کریستین بیل، امی آدامز، استیو کارل و سم راک‌ول آخرهفته آینده توسط کمپانی آناپورنا توزیع خواهد گردید و در نهایت دیگر محصولی که آناپورنا اکران می‌کند فیلم “نابودکننده” است که با هنرنمایی نیکل کیدمن همراه خواهد بود.

.”” و حالا گزارش اختصاصی از فیلم ها “”.

در باکس آفیس این هفته فیلم های زیادی اکران خود را آغاز کردند، که فیلم Aquaman (آکوامن) نیز جزء این فیلمها بوده است. این فیلم که چند هفته است بیرون از خاک آمریکا اکران خود را آغاز کرده، این هفته اکران خود را در داخل آمریکا هم آغاز کرد و توانست با افتتاحیه ای بسیار خوب در صدر جدول فروش قرار گیرد. بجز فیلم اکومن فیلم های Mary Poppins Returns (بازگشت مری پاپینز) و فیلم Bumblebee (بامبل بی) نیز اکران خود را آغاز کردند و به ترتیب در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفتند.
فیلم آکوامن با بازی Jason Momoa که در حال نزدیک شدن به ۵۰۰ میلیون دلار فروش است، از طرف منتقدان هم تحسین شده و توانسته نظر آنها را نیز جلب کند. این فیلم توانسته امتیاز ۶۴ از ۱۰۰ را از وبسایت Rotten Tomatoes و نمره ۷٫۷ را در وبسایت IMDB دریافت کند. بجز جیسون موموآ بازیگرانی دیگری چون نیکول کیدمن،امبر هرد و پاتریک ویلسون در این فیلم ایفای نقش دارند.

در این هفته فیلم Welcome to Marwen (به مارون خوش‌ آمدید) و فیلم Second Act (پرده دوم) نیز اکران خود را آغاز کردند، ولی نتوانستند در بین پنج فیلم پرفروش قرار گیرند. فیلم Second Act با بازی جنیفر لوپز با اکران در ۲,۶۰۷ سالن سینما توانست ۶٫۵ میلیون دلار بفروشد و در رتبه هفتم جدول قرار گیرد و فیلم Welcome to Marwenهم با اکران در ۱,۹۱۱ سالن سینما توانست ۲٫۳ میلیون دلار بفروشد و در جایگاه نهم جدول فروش قرار گیرد.

فیلم مورد انتظار Aquaman (آکوامن) از کمپانی برادران وارنر (Warner Bros) در هفته ای که گذشت اکران خود را در خاک آمریکا آغاز کرد و توانست افتتاحیه ای بسیار خوب داشته باشد. این فیلم ابرقهرمانی در هفته ای که گذشت اکران خود را در ۴,۱۲۵ سالن سینما آغاز کرد و توانست ۶۸ میلیون دلار بفروشد و در صدر جدول فروش قرار گیرد. این فیلم به کارگردانی جیمز وان توانسته در خارج از خاک آمریکا تا به الان ۳۵۰٫۷ میلیون دلار بفروشد، که ۲۱۴ میلیون دلار آن مربوط به فروش در کشور چین بوده است.

دانلود فيلم Mary Poppins Returns 2018 - بازگشت مری پاپینز

دیگر فیلم تازه اکران شده، فیلم سینمایی Mary Poppins Returns (بازگشت مری پاپینز) است، که با فروشی که در افتتاحیه داشته در جایگاه دوم قرار گرفته است. این فیلم در هفته ای که گذشت اکران خود را در ۴,۰۹۰ سالن سینمای آمریکای شمالی آغاز کرد و توانست در افتتاحیه فروش نسبتا خوب ۲۲٫۲ میلیون دلار را داشته باشد. این فیلم با بازی امیلی بلانت در مجموع توانسته ۳۱ میلیون دلار در آمریکای شمالی بفروشد. تقریبا ۲۰% تماشاچیان این فیلم تا روز جمعه زیر ۱۷ سال بوده اند و خانمها ۷۰% تماشاچیان رو پوشش میداده اند. در خلاصه داستان این فیلم آمده:

اتفاقات این فیلم ۲۰ سال بعد از اتفاقات قسمت اول جریان دارد. در دهه ۱۹۳۰ که دوران افسردگی شهر لندن محسوب می‌شد، مایکل (با بازی بن ویشاو) و جین (با بازی امیلی مورتیمر) دیگر بزرگ شده بودند. در این برهه زمانی، مایکل به همراه سه فرزند خود و همچنین مستخدمشان به نام الن (با بازی جولی والترز) در محله چری تری لین زندگی می‌کنند. بعد از اینکه مایکل مشکلات شخصیت زیادی را تحمل کرد، یک پرستار مرموز به نام مری پاپینز (با بازی امیلی بلانت) باری دیگر وارد زندگی خانواده بنکس می‌شود. مری پاپینز به همراه جک (با بازی لین-منیول میراندا) مثبت اندیش و خوشبین، از توانایی‌های جادویی و منحصربه‌فرد خود استفاده می‌کند تا به این خانواده کمک کند تا آنها بتوانند باری دیگر لذت و شادی‌ای را که از زندگی‌شان رفته بود، بازگردانند. مری پاپینز همچنین کودکان این خانواده را با یک سری شخصیت رنگارنگ و عجیب آشنا می‌کنند؛ شخصیت‌هایی مانند فامیل غیرعادی خود یعنی تاپسی (با بازی مریل استریپ).

در فیلم بازگشت مری پاپینز، بازیگران و هنرمندان بااستعداد و محبوبی همچون امیلی بلانت  در نقش مری پاپینز، لین-منیول میراندا در نقش جک، بن ویشاو در نقش مایکل بنکس، امیلی مورتیمر در نقش جین بنکس (خواهر مایکل)، پیکسی دیویس در نقش آنابل بنکس (خواهر مایکل)، ناتانیل صالح در نقش جان بنکس (پسر بزرگ مایکل)، جوئل داوسون در نقش جورجی بنکس (پسر کوچک مایکل)، جولی والترز در نقش الن، کالین فیرث در نقش ویلیام ویلکینز، مریل استریپ در نقش تاپسی، دیک ون دایک در نقش مستر داوز جونیور حضور دارند.

دانلود فيلم Bumblebee 2018 - بامبلبی

حال می رسیم به فیلم Bumblebee (بامبل بی) که در جایگاه سوم جدول فروش قرار گرفته است. این فیلم در هفته ای که گذشت اکران خود را در ۳,۵۵۰ سالن سینما آغاز کرد و توانست ۲۱ میلیون دلار بفروشد و با اختلاف یک میلیون دلار با فیلم Mary Poppins Returns در رتبه سوم قرار گیرد. این فروش در مقایسه با بودجه ۱۳۵ میلیون دلاری ساخت این فیلم بسیار ضعیف بوده است و به احتمال زیاد در هفته بعد شاهد افت فروش این فیلم خواهیم بود. در خلاصه داستان رسمی فیلم آمده:

در سال ۱۹۸۷ میلادی، بامبل‌بی یک پناهگاه در یک شهر ساحلی کوچک در ایالت کالیفرنیا پیدا می‌کند. چارلی در حالی که اخیرا ۱۸ ساله شده و در تلاش برای یافتن جایگاه خود در این جهان است، بامبل‌بی را ناتوان و بسیار آسیب‌دیده پیدا می‌کند. زمانی که چارلی شروع به تعمیر و احیای بامبل‌بی می‌کند، خیلی زود متوجه می‌شود که او یک فولکس واگن زرد رنگ ساده که در گوشه‌ای رها شده است، نیست.

تراویس نایت، کارگردان انیمیشن Kubo and the Two Strings (کوبو و دو تار)، کارگردانی فیلم Bumblebee را بر عهده داشته و کار نوشتن فیلمنامه این فیلم نیز بر عهده کریستینا هادسون و لورنزو دی بوناونتورا بوده است. هیلی استاینفلد، پاملا ادلون، جان سینا، جرج لندبورگ جونیور، ریچل کرو، جیسون دراکر، گریسی دینی، ریکاردو هویوس، کنت چوی، ابی کوین، جان اورتیز و استفان اشنایدر، از جمله بازیگرانی هستند در فیلم Bumblebee حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

دانلود انیمیشن اسپایدر من 2018

فیلم سینمایی Spider-Man: Into the Spider-Verse (مرد عنکبوتی: سفر به دنیای عنکبوتی) در هفته دوم اکرانش با افت فروش ۵۲ درصد روبرو شد و از رتبه اول به رتبه چهارم جدول فروش سقوط کرد. این فیلم که همچنان در ۳۸۱۳ سالن سینما در حال اکران است، توانسته ۱۶٫۷ میلیون دلار بفروشد و مجموع فروش خود را در آمریکای شمالی به رقم ۶۴٫۸ میلیون دلار برساند.
شمیک مور در نقش مایلز مورالز (مرد عنکبوتی)، لیو شرایبر در نقش ویلسون فیسک (کینگ‌پین)، ماهرشالا علی در نقش آرون دیویس (عموی مایلز-پراولر)، برایان تیری هنری در نقش جفرسون دیویس (پدر مایلز)، جیک جانسون در نقش پیتر پارکر (مرد عنکبوتی)، هیلی استاینفلد در نقش گوئن استیسی (اسپایدر-گوئن)، لورین ولز در نقش ریو مورالز (مادر مایلز)، نیکلاس کیج در نقش مرد عنکبوتی نوآر (Spider-Man Noir)، کیمیکو گلن در نقش SPDR (پنی پارکر)، جان مولانی در نقش اسپایدر-هم (پیتر بنجامین پورکر) و لی‌لی تاملین در نقش زن عمو می، از جمله بازیگرانی هستند که در انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse حضور دارند و صداپیشگی شخصیت‌های این انیمیشن را بر عهده داشته‌اند.
Download Movie The Mule 2018
در رتبه پنج جدول فروش این هفته هم فیلم The Mule با بازی کلینت ایستوود قرار گرفته است. این فیلم که همچنان در ۲,۶۵۶ سالن سینما در حال اکران است، در هفته دوم اکرانش توانسته ۱۰ میلیون دلار بفروشد و مجموع فروش خود را به رقم ۳۵٫۶ میلیون دلار برساند. در ادامه شاهد خلاصه داستان این فیلم هستید:
داستان فیلم درباره مردی مسن به نام ارل استون (Clint Eastwood) است که در سن هشتاد سالگی با مشکلاتی همچون فشار کاری و تنهایی دست و پنجه نرم می‌کند. در این بین ، او توسط شرکتی استخدام می‌شود تا محموله‌ای را حمل کند. اما استون نمی‌داند که این شرکت یک کارتل مکزیکی است. در همین زمان ، یک مامور جسور به نام کالین بیتز (Bradley Cooper) نیز استون را زیر نظر می‌گیرد و…

“”. برای دیدن جدول باکس آفیس کلیک کنید “”.

“”. برای دیدن جدول باکس آفیس کلیک کنید “”.

“”. برای دیدن جدول باکس آفیس کلیک کنید “”.

نظرات کاربران

دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد. دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.