ضبط فصل دوم فیلم مسابقه «رالی ایرانی» به کارگردانی آرش معیریان به پایان رسید.

🎬 «رالی ایرانی۲» با شور و هیجان و جذابیت های بیشتری نسبت به فصل اول همراه است و از ماشین بازی گرفته تا فعالیت های اکشن در لنج های سواحل خلیج فارس در آن به چشم می خورد.

🚘به گزارش روابط عمومی «رالی ایرانی»، ضبط فصل دوم این فیلم مسابقه که پس از ۶ سال به کارگردانی آرش معیریان در تهران و سپس شمال کشور کلید خورد، با اجرای فرزاد حسنی و با حضور امیرحسین رستمی در جزیره قشم ادامه پیدا کرد و پس از ضبط در دَه ها لوکیشن به پایان رسید.

🚘چهره های مختلفی در این فصل به عنوان شرکت کننده حضور داشتند و شرکت کنندگان نسبت به فصل اول افزایش پیدا کرده اند. همچنین تفاوت این فصل با فصل گذشته در آن است که این بار برای عبور از هر مرحله و ورود به مرحله بعد گروه های شرکت کننده، یک گروه را به انتخاب خود حذف می کنند.

🚘از جمله این چهره ها می توان به کامبیز دیرباز، کامران تفتی، نیوشا ضیغمی، امیر عباس گلاب، فردین ناجی، ترلان پروانه، بهناز شفیعی، نیما شاهرخشاهی، سیاوش خیرابی، متین ستوده، سمیرا حسینی و با حضور بازیگر لبنانی سالی باسما با اجرای فرزاد حسنی و با حضور امیرحسین رستمی ‌اشاره کرد.

🚘ضمن اینکه بهناز شفیعی اولین بانوی موتور ریس ایران و همچنین سالی بسمه بازیگر و کارگردان جوان لبنانی نیز در کار حضور داشته اند. «رالی ایرانی۲» با شور و هیجان و جذابیت های بیشتری نسبت به فصل اول همراه است و از ماشین بازی گرفته تا فعالیت های اکشن در لنج های سواحل خلیج فارس در آن به چشم می خورد.

🚘این فیلم مسابقه برای پخش در شبکه نمایش خانگی به کارگردانی آرش معیریان تولید می شود.